Лікувальний масаж

Масаж – це високоефективний засіб комплексного впливу на організм, відновлювальної терапії та лікування різних захворювань і пошкоджень. Завдяки лікувальному масажу м’язи розслаблюються, проводиться ліквідація м’язових затисків, відновлюється їх працездатність.

Класичні техніки лікувального масажу включають розтирання, погладжування, розминання, вібрацію, витискування. Тільки враховуючи індивідуальні прояви захворювання, спеціаліст підбирає прийоми масажу. Щоб підвищити ефективність впливу на м’яз, класичний масаж може бути доповнений точковим, сегментарним масажем, Юмей-хо терапією.

Види лікувального масажу

Кваліфіковані спеціалісти нашого центру завжди готові допомогти вам у лікуванні хронічних захворювань та відновленні м’язової активності. Лікувальний масаж ефективний при відновленні після травми, у лікуванні невралгії та захворювань м’язів. Наші фахівці розуміються на специфіці масажу кожної групи захворювань і можуть застосовувати їх, враховуючи індивідуальні особливості кожного організму.

Під час консультації лікар може призначити масаж для:

  • спини;
  • комірцевої зони;
  • верхніх та нижніх кінцівок;
  • загальний масаж.

Наші фахівці не тільки визначать причину хвороби та складуть карту лікування, а й будуть коригувати її з урахуванням реакції вашого організму.

Методи лікування

Класичний масаж – це найбільш поширений різновид, він включає різні форми впливу на м’язи, дозволяє варіювати силу впливу на м’язи і контролювати результат. У нашому центрі класичний масаж виконується апаратним, ручним або комбінованим способом.

При апаратному масажі на м’язи впливають з допомогою електро- або
ультразвукостимуляції. Застосовується в сегментарному, точковому масажах.

Ручний масаж вважають найбільш ефективним тому, що лише руки можуть відчути напруження у м’язах, зміни після процедури, визначати точки, на які потрібно вплинути. Ці особливості рук масажиста не можна замінити апаратом. Тому ми апаратний масаж комбінуємо з ручним.

Ми рекомендуємо всім співробітникам з «сидячим» типом діяльності періодично(мінімум 2 рази в рік) проходити обстеження в центрах мануальної терапії, а також проходити курси профілактичного масажу. Особливості навантаження на хребет стають причиною остеохондрозу розтренованості та слабкості м’язів поясничного відділу хребта, як наслідок, з’являються між хребцеві грижі, радикуліт, люмбаго, фіброміалгії, невралгії та інші порушення.

Масаж покращить загальний тонус організму, посилить кровообіг і живлення тканин, призведе до позитивного впливу на роботу серцево-судинної системи, знизить артеріальний тиск. Навіть здоровій людині масаж допоможе розслабитися і зняти м’язову напругу при тривалій роботі за комп’ютером.

Центр мануальної терапії Михайла Сусака: переваги

Центр мануальної терапії Михайла Сусака пропонує свої послуги лікувального масажу при захворюваннях опорно-рухового апарату, відновленню після травм та в профілактичних цілях. У нашому центрі приймають як дорослих, так і маленьких пацієнтів.

Досвідчені фахівці підберуть необхідну методику, в залежності від причини хвороби, клінічної форми, патогенезу. Мануальний терапевт не тільки призначить лікування, а й проведе його коригування тому методики масажу різних стадій хвороби розрізняються, як і індивідуальна реакція організму на процедуру.

Масаж проводитися досвідченими фахівцями в затишній розслабляючій атмосфері. Для досягнення максимального результату лікар може доповнити масаж фізіопроцедурами або іншими терапевтичними методами. Ми забезпечимо якісний результат в оптимальні терміни, нормалізацію стану вашого організму і поліпшення настрою!