Лікування попереково-крижового відділу хребта

На болі в цьому відділі хребта паціенти скаржаться найчастіше, це зумовлено тим, що навантаження на цей відділ найбільше, по зрівнянню з іншими. Найчастіше це пацієнти з сидячим типом роботи, що не приділяють своєму хребту достатньої уваги, це призводить до розтренованості та слабкості м’язів спини, або люди, які працюють з великими вантажами, і відповідно, внаслідок перенавантажень «надривають» спину. Внаслідок цього, можуть розвиватися такі патологічні стани,як протрузії, міжхребцеві грижі, корінцеві синдроми, синдром грушевидного м’язу, запалення клубово-крыжового зчленуваня, спазм квадратних м’язів спини та багато інших.

Для діагностики і вибору правильного методу лікування, необхідна консультація лікаря, та, в деяких випадках, додаткові обстеження. Лікування, як правило,полягає в знятті запального процесу, усуненні м’язового спазму та знятті больового синдрому. Зазвичай, для цього застосовується медикаментозна терапія, рефлексотерапія, фізіотерапія, у деяких випадках, легкий масаж.

Після купірування гострого больового синдрому, необхідно з обережністю приступати до відновлювальних вправ для закріплення результату та профілактики рецидивів.

Звертайтеся до наших спеціалістів,ми завжди готові Вам допомогти!